Blog Post

סקירה מלאה לשדרוג המטבח שלכם

No comments
אחרי החלפה ושדרוג מטבח

אחרי החלפה ושדרוג מטבח

אחרי שדרוג המטבח

אחרי שדרוג המטבח

אחרי שדרוג המטבח

מחקרים מראים כי המטבח הוא המקום מספר אחד בבית שהשדרוג יהיה שם לתגמל אותך – או במכירת הבית שלך או את הקלות והיעילות של חיי היומיום שלך. למרבה הצער, שיפוץ המטבח כולו יכול להיות יקר מאוד. החדשות הטובות הן, ישנן דרכים רבות שאתם יכולים לשדרג את המטבח שלכם. אנחנו בצוות גפטו נשדרג לכם את המטבח עם מקסימום מקצועיות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

 1. שדרגם את המטבח – אל תפחדו לצבוע מחדש את הקירות מסביב. גם כך אין הרבה קיר לצבוע במטבח העלות נמוכה מכיוון שאין הרבה קיר לצבוע, כמובן משפר את המראה החדש ונותן השראה והרגשה נפלאה.
 2. לצבוע את הארונות –  למרות שזה דורש הרבה זמן ומאמץ ( וגם מלכלך מאוד )  , התמונה הישנה שלך ו / או ארונות המטבח מכוערים היא דרך חסכונית מאוד לעשות זאת, אך עדיין שווה מאוד לשדרג דלתות ערף כספי שווה וגם ללא לכלוך וללא בלאגן.
 3. ומידה ואין לכם במטבח אריחים מומלץ מאוד להוסיף. גם משמר את הקירות ומוסיף המון לתמונה בכוללת של המטבח שלכם.
 4. מתיחת פנים למטבח יכולה להיות הרבה מאוד פעמים השקעה בזמן ועיצוב בחירת צבעים סגנונן מטבח ויש הרבה כגון : סגנון מטבח כפרי, סגנון מטבח מודרני ועוד, המטרה בסופו של דבר היא לתת לעין מקצועית לתת לכם דעה וכמו כן ניסיון של שנים להוביל את שדרוג המטבח שלכם לתוצאה מושלמת.
 5. טיפ קטן מאיתנו -החליפו את הברז. זה לא דורש אינסטלטור והוא יכול לשנות את הדינמיקה כולה של המטבח שלכם.
 6. להפוך את הארון הישן שלכם לארון חדש מעוצב יפה ובהתאמה לחדרים הסמוכים דורש עין מיוחדת . לפעמים ארון פתיחה רגיל יכול להפוך למגירות אחסון ותאים להסתרה כגון פח האשפה.
 7. כל דבר הקשור למטבח ניתן לשדרג להחליף וזה מומלץ אפילו לשדרג במידה ויש מסגרות של חלונות או צביעה מחדש של חלון מטבח ולהתאימו לשדרוג, ניתן לתת תחושה של גובהה, מסגרות של דלתות ופרזולים שישנו את התמונה לחלוטין.
 8. שינוי הרהוט שיש במטבח יוסיף למטבח נראות שונה והרגשה חלומית .
 9. לשדרג את פנים המטבח. התאמה אישית של כל המוצרים הנלווים כגון : מסנני מים בלנדרים וכד'.
 10. פתח את כל המראה של המטבח שלכם על ידי החלפת דלתות מטבח \ חזיתות מטבח עם חזיתות זכוכית עבור מראה נוצץ נוסף הנותן תחושה של ניקיון ויופי.
 11. מקסום שטח בשימוש עם מדפים פתוחים פשוטה עבור תחושה נקייה, עכשווית וגישה יעילה.
 12. אקססוריז למיניהם יתנו שיפור למראה העין כמו תליית סירים במטבחים שיש אפשרות לכך זה מוסיף המון.
 13. אישית ליצור מגירות ארון עבור גישה לאחסון קל. ישנן אפשרויות רבות לעשות זאת, הזזה פנימה והחוצה או זה פשוט מגש החוצה מגש הארכה מלאה. בחן את מה שאתה צריך לאחסן כדי להבין את ההתאמה הטובה ביותר עבור המטבח שלך.
 14. אי מטבח. בהחלט תוספת יעילה ביותר למטבח יעיל, בתנאי שיש לך את המרחב עבור זה.
 15. להתפטר מדברים ישנים במטבח שתופסים מקום ואין בהם שימוש, ייתן הרגשה של מטבח פתוח יותר ונעים יותר ואולי זה הזמן לזרוק או לתרום כלים ומוצרים שכבר יצאו מכלל שימוש.

Chepettoסקירה מלאה לשדרוג המטבח שלכם
לקרוא עוד

שדרוג מטבחים קיימים

No comments

שדרוג מטבחים קיימים

ייתכן שחלקכם חושבים כעת, בינכם לבין עצמכם כמובן, שהרעיון הזה כבר עלה בראשכם לא פעם ולא פעמיים אך טרם יצא לפועל. ובכן, ידידים יקרים, אנחנו כאן בשביל להגשים את החלום הזה ולהפוך מחשבה למציאות. בהחלפת דלתות מטבח, המטבח שלכם ישודרג ויקבל תפנית כזו עד שאתם בעצמכם לא תכירו אותו. היפה שבכל הסיפור הוא שהטעם שלכם הוא הקובע והסגנון שלכם הוא שייתן את הטון. אם תרצו לבחור בעיצוב מטבח כפרי עמוס עץ רענן, באי המרכזי המיועד למטרה זו ממש אנחנו נמצא את הדלתות שיבטאו זאת. אם בעיצוב מטבח אנגלי חשקה נפשכם, כדי לבטא את מיטב מסורת שתיית התה והכנת כריכוני המלפפונים הזכורים לטוב מהרומנים שכה אהבנו – הדלת הרצויה תסופק לכם גם לכך. 

כשהמבנה בשלמותו

אתם חוסכים כאן את עלויות העיצוב הפנימי, את עלויות החומר וכמובן את עלויות וזמן העבודה שהיו נדרשים עבור מבנה של החלפת המטבח בשלמותו. אתם מסתפקים רק בהחלפת דלתות מטבח, אם מטעמי תקציב ואם מכיוון שהמטבח בכללותו עובד כמו שצריך, וכל מה שצריך הוא "מתיחת פנים" קלה מבחוץ. על ידי החלפת הדלתות אתם מקבלים בחזרה את כל הטוב שבמטבח שלכם כפי שהיה בימי נעוריו, פלוס תוספת של טאצ' אישי לבחירתכם בעיצוב ובצבע.

המטבח

מעבר לעלות הנמוכה, יש גם מקרים רבים בהם הצורך להחלפת הדלתות הוא צורך בריענון של הטעם האישי, או חלק משיפוץ הבית ולא בעיה במטבח עצמו. אם המטבח הקיים הוא איכותי ותקין מבחינת הארגון שלו, אם הוא אהוב ומוכר ואתם אוהבים את העיצוב שלו כמות שהוא…אם כל מה שאתם רוצים בעצם זה רק שינוי לעיצוב אופנתי יותר או צבע חדש במטבח ישן ואהוב – כאן נכנסת החלפת דלתות המטבח שלכם כאופציה מועדפת. זהו הפתרון המעולה והמתאים ביותר עבורכם מאחר וכך תוכלו להנות מאותה איכות וארגון ממנה נהנתם תמיד במטבח המוכר והטוב ויחדעם זאת לשלב עיצוב חדש או צבע מרענן בדלתות המטבח כדי לשנות את כל הקונספט הויזואלי למשהו יותר עדכני המתאים לכם היום, וזאת מבלי הצורך להחליף את כל המטבח כולו.

זול – רבע מחיר ממטבח חדש.

מחיר החלפת דלתות המטבח זול בהרבה מהחלפת המטבח כולו. אתם בעצם שמים חזית יפה על מצב קיים. המטבח שלכם יכול להמשיך לשרת אתכם כמו שהוא – זו רק האסתטיקה שמפריעה לעין. החלפת דלתות מטפלת במטבחים שלא זקוקים לפתרונות לוגיסטיים פנימיים אלא בעיקר לשינוי מראה ושימור של נעימות ויזואלית לעין המשתמש בחדר החביב הזה. על ידי שינוי קטן, בעלות נמוכה יחסית אתם מקבלים לוק מדהים ומרשים וחוסכים כל כך הרבה זמן עבודה ועלויות עיצוב. הקונספט יכול להיות של כל סגנון מטבח בו תבחרו אבל המחיר יהיה מינימאלי ביחס להחלפת מטבח שלם.

יצירתיות

בנוסף לעלות הנמוכה ולרענון יש לכם את החופש! החופש לעצב לפי ראות עינכם את המטבח החדש שלכם ללא צורך להיות כבולים להכתבות של קטלוג מובנה. ללא צורך להחליט על קונספט הדורש מכם שינויים או תקציב גדולים מדי. ללא מחויבות לטעם של מישהו אחר אלא רק שלכם. ברגע שתחליטו שאתם מחליפים את דלתות המטבח שלכם אתם חופשיים לבחור ממאגר ענק, כמעט אינסופי של דלתות מטבח המתאים את עצמו בדיוק לטעם האישי שלכם ולאופי עיצובי אותו אתם בוחרים לתת למטבח המתחדש שלכם.

שדרוג מטבחים וחזיתות מטבחים.

להרשמה למבצע  מטבח ברבע מחיר לחצו – שדרוג מטבחים .

 

Chepettoשדרוג מטבחים קיימים
לקרוא עוד

ארונות מטבח

No comments

ארונות מטבח

תוכלו להתרשם בגלריה מעל ולראות מטבחים ששודרגו ללקוחות מרוצים. הסגנונות כל כך רבים והביטוי שונה לגמרי מאחד לשני כך שמאגר האפשרויות הוא אינסופי. אם במטבח לבן ואסטטי חשקה נפשכם – ישנם עשרות דרכים לעצב אותו. אם ישנו צבע אהוב שמבטא את תשוקתכם לחידוש יותר מכל – הוא יכול להשתלב באלף ואחת וארסיות בתוך ארונות המטבח שנעצב עבורכם. אחד השימושים הנפוצים אצלנו בארונות הקסמים הם המטבחים בסגנון הכפרי, שגם לו יש לא מעט וריאציות. שימו לב לביטוי השונה של השימוש בעץ כהה…התוצאה הסופית יכולה להיות חמימה וביתית, יוקרתית ומעוצבת, נאה אך סולידית ויש גם המראה המוגזם במכוון שגורם לכם להרגיש שאתם יוצאים למסעדה במטבח הפרטי שלכם…

מה הסוד

הסוד הוא ביצירת הרמוניה בין כל חלקי המטבח, בין כל הרצונות שלכם ובין כל היכולות שלנו והתוצאה היא לא פחות מקסם המתרחש מול עינכם. אנו מתייחסים למטבח בכלל ולארונות המטבח בפרט כיצירת אמנות ויחד איתכם נמנף את האמירה האישית שלכם יחד עם הידע המקצועי שצברנו במהלך שנות עבודתנו. אנחנו פה על מנת לעשות קסמים! כל סגנון בו תבחרו, כל חלום אותו תרצו להגשים – אנחנו הולכים ליצור הפיכה של רעיון למציאות מפתיעה שתעלה על כל דמיון.

המטבח

בואו ונפתח את דלת הקסמים למטבח החדש שלכם, הסגנון לא משנה, זה יכול להיות מטבח עם ניחוח צרפתי, מטבח מתכתי קר מבחוץ אך חם מבפנים, סגנון של מטבח עמוס מבקרים או מטבח אישי לזוג…אנו הולכים לעשות קסמים ביחד וליצור חדר חדש בבית בו תרצו לשהות ולבשל עוד ועוד ולראות מה מסתתר בארונות המטבח הקסומים שלכם.

ההצלחה

כמו קוסם ששולף יונה מהכובע ומפתיע אתכם כל פעם מחדש, כך גם אנחנו מתכוונים להפתיע אתכם בעיצוב מושלם לארונות המטבח החדשים שלכם. הדגש שאנו נותנים הוא על התאמה מלאה לאישיות שלכם וזהו דבר שחשוב תמיד לזכור: הרצון שלכם הוא המפתח שלנו להצלחה. הפרטים הקטנים והגדולים כאחד יקבלו את הביטוי עיצובי שלנו בהתאם לתשוקות שלכם. זה הולך להיות קסם אחד גדול, מטבח שמכל פינה שלו אתם תראו את עצמכם, את האהבה שלכם, את המטבח שתמיד חלמתם עליו וזאת במיזוג מושלם של ביטוי פונקציונלי לצרכים יומיומיים ומקסום החלל בצורה מיטבית.

מיזוג מושלם

נשלב את הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום המטבחים המעוצבים. טכנולוגיה אשר הופכת את ההתנהלות במטבח לקלה ונגישה מבלי שהדבר ישפיע לרעה על קו העיצוב הנקי והמסוגנן. להפך, שני התחומים משולבים יחד: יעילות ועיצוב החוברים לביצוע מושלם!

Chepettoארונות מטבח
לקרוא עוד

סגנונות מטבחים

No comments

מאחר והמטבח הפתוח הוא לב ליבו של הבית, חשוב להקפיד על סגנון העיצוב שלו, על מנת שזה ידבר עם שפת העיצוב הכללית של המרחב הפתוח בבית (חלל המגורים, פינת האוכל וכד'). הסגנון הנבחר למטבח יהיה, בדרך כלל, זהה לסגנון הכללי. בחירה בסגנון מנוגד לחלוטין אפשרית, אך בחירה מסוג זה מחייבת מודעות עיצובי גבוהה ויכולת להתאים ניגודים. 

להלן מספר קווים מנחים והמלצות עיצוביות כלליות המתייחסים סגנונות אלה:

 

מודרני-קלאסי – תואם את שפת העיצוב הקלאסית העכשווית ומהווה סוג של 'בטחון עיצובי'. הקו הכללי הוא של קווים ישרים ופלטת גוונים שטוחה ואחידה. מטבח כזה משראה אווירה של עכשוויות נינוחה ונעימה, לא אוונגרדית, שמשתלבת בשפת העיצוב המודרנית העכשווית, מבלי לגלוש לטרנדים סופר אופנתיים.

 

מודרני היי-טק-אורבאני – סגנון מודרני אך מעט קיצוני יותר מהמודרני הקלאסי, המשרה אווירה יותר קרה. סגנון זה משלב את סגנון ההי-טק המסורתי הקיצוני והקר, ששילב חומרים קרים כמו מתכת וזכוכית, עם סגנון הלופט האורבאני, לקבלת מראה מרוכך יותר. במסגרת סגנון זה ניתן לשלב חומרים כמו נירוסטה או ציפויים כסופים (לכיור, למוצרי החשמל, למשטח וכד'). ברזים סמי-תעשייתיים גדולים יכולים גם הם להשתלב, ביחד עם פריטים ואביזרים כמו טפט/אריחים עם דיגום גרפיטי, כתמי צבע עזים, ריצוף בטון או אריחי גרניט פורצלן דמויי בטון, תאורת ספוטים ממוקדת, מקרר בעל דלתות זכוכית שקופות ועוד. בסגנון האורבאני העכשווי ניתן לשלב גם צמחייה – דוגמת אדניות תבלינים, על מנת לשבור את המראה הקר וכחלק מתפיסת עולם אקולוגית.

מטבחי הדקל

 

כפרי קלאסי המטבח הכפרי הקלאסי שואב את מקורותיו מאזורים כפריים באירופה (טוסקנה, פרובאנס וכד') ויש לו נוכחות חמה ועוטפת. על מנת לקבל את האפקט המלא של מטבח כפרי דרוש מטבח נדיב ממדים באופן יחסי.

סגנון זה מאופיין בשילוב של אלמנטים טבעיים, כמו עץ ואבן, וצבעוניות של אדמה ותבלינים.

כפרי  סגנון שהתפתח במחוזות הכפריים , שם נטמע והפך פופולרי. לסגנון זה אמנם מראה כפרי, אך כבד הרבה פחות ומעודן יותר. זאת מאחר ונעשה שימוש נרחב בעץ צבוע בגוון שמנת בהיר, המשתלב עם פריטים מעץ הטבעי לא צבוע. דבר זה מרכך את המראה הכללי של החלל. בנוסף לגוון הבהיר (שלעתים יכול להיות גם תכלת או ירוק פסטלים), לפריטים בסגנון זה שוליים משופשפים, ליצירת מראה אותנטי. בדומה לכפרי הקלאסי, גם כאן מקובל להוסיף שולחן אוכל מרכזי וארונות/מזנונים/מדפים לתצוגה פתוחה. לסגנון זה נכון להתאים טקסטיל, טפטים, כריות ובדגום פרחוני עדין וכן לשלב פריטים כמו קופסת לחם, קופסאות פח מאוירות וכד'.

 

 

המטבח האלגנטי-מלכותי מטבח המעוצב בסגנון זה מתאים, בדרך כלל, לדירות או בתים פרטיים יוקרתיים, אשר מבקשים ליצור אווירה יוקרתית, מהודרת ואלגנטית באורח יוצא דופן.   סגנון זה מאופיין בגוונים דרמטיים של לבן ושחור בשילוב של זהב וכסף וחומרים יוקרתיים כמו אוניקס, שיש, קריסטל, עץ גושני וכו'. המטבח האפנתי הצעיר האקלקטי והטרנדי ניתן לצאת מהשגרה ולעתים אפילו באמצעים פשוטים ליצור מראה צעיר, ואפנתי, ועדכני. שימוש בצבעוניות נועזת, ארונות אקלקטיים, שימוש כיסאות בר מחומר אקרילי שקוף, שימוש בטפטים והעמדה של כלים ואביזרים מעניינים, יכולים להפוך לחגיגה של צבע וסיפור אישי. יש להיזהר כי דווקא סגנון כל כך אישי ואקלקטי זה דורש תשומת לב ורגישות עיצובים ויכולת לשלב פריטי וינטאג' ורטרו עם מוצרים וטכנולוגיות חדשניים, על מנת ליצור חלל אסתטי ומהודק מבחינה שפה עיצובית.

Chepettoסגנונות מטבחים
לקרוא עוד