Blog Post

סקירה מלאה לשדרוג המטבח שלכם

No comments
אחרי החלפה ושדרוג מטבח

אחרי החלפה ושדרוג מטבח

אחרי שדרוג המטבח

אחרי שדרוג המטבח

אחרי שדרוג המטבח

מחקרים מראים כי המטבח הוא המקום מספר אחד בבית שהשדרוג יהיה שם לתגמל אותך – או במכירת הבית שלך או את הקלות והיעילות של חיי היומיום שלך. למרבה הצער, שיפוץ המטבח כולו יכול להיות יקר מאוד. החדשות הטובות הן, ישנן דרכים רבות שאתם יכולים לשדרג את המטבח שלכם. אנחנו בצוות גפטו נשדרג לכם את המטבח עם מקסימום מקצועיות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

 1. שדרגם את המטבח – אל תפחדו לצבוע מחדש את הקירות מסביב. גם כך אין הרבה קיר לצבוע במטבח העלות נמוכה מכיוון שאין הרבה קיר לצבוע, כמובן משפר את המראה החדש ונותן השראה והרגשה נפלאה.
 2. לצבוע את הארונות –  למרות שזה דורש הרבה זמן ומאמץ ( וגם מלכלך מאוד )  , התמונה הישנה שלך ו / או ארונות המטבח מכוערים היא דרך חסכונית מאוד לעשות זאת, אך עדיין שווה מאוד לשדרג דלתות ערף כספי שווה וגם ללא לכלוך וללא בלאגן.
 3. ומידה ואין לכם במטבח אריחים מומלץ מאוד להוסיף. גם משמר את הקירות ומוסיף המון לתמונה בכוללת של המטבח שלכם.
 4. מתיחת פנים למטבח יכולה להיות הרבה מאוד פעמים השקעה בזמן ועיצוב בחירת צבעים סגנונן מטבח ויש הרבה כגון : סגנון מטבח כפרי, סגנון מטבח מודרני ועוד, המטרה בסופו של דבר היא לתת לעין מקצועית לתת לכם דעה וכמו כן ניסיון של שנים להוביל את שדרוג המטבח שלכם לתוצאה מושלמת.
 5. טיפ קטן מאיתנו -החליפו את הברז. זה לא דורש אינסטלטור והוא יכול לשנות את הדינמיקה כולה של המטבח שלכם.
 6. להפוך את הארון הישן שלכם לארון חדש מעוצב יפה ובהתאמה לחדרים הסמוכים דורש עין מיוחדת . לפעמים ארון פתיחה רגיל יכול להפוך למגירות אחסון ותאים להסתרה כגון פח האשפה.
 7. כל דבר הקשור למטבח ניתן לשדרג להחליף וזה מומלץ אפילו לשדרג במידה ויש מסגרות של חלונות או צביעה מחדש של חלון מטבח ולהתאימו לשדרוג, ניתן לתת תחושה של גובהה, מסגרות של דלתות ופרזולים שישנו את התמונה לחלוטין.
 8. שינוי הרהוט שיש במטבח יוסיף למטבח נראות שונה והרגשה חלומית .
 9. לשדרג את פנים המטבח. התאמה אישית של כל המוצרים הנלווים כגון : מסנני מים בלנדרים וכד'.
 10. פתח את כל המראה של המטבח שלכם על ידי החלפת דלתות מטבח \ חזיתות מטבח עם חזיתות זכוכית עבור מראה נוצץ נוסף הנותן תחושה של ניקיון ויופי.
 11. מקסום שטח בשימוש עם מדפים פתוחים פשוטה עבור תחושה נקייה, עכשווית וגישה יעילה.
 12. אקססוריז למיניהם יתנו שיפור למראה העין כמו תליית סירים במטבחים שיש אפשרות לכך זה מוסיף המון.
 13. אישית ליצור מגירות ארון עבור גישה לאחסון קל. ישנן אפשרויות רבות לעשות זאת, הזזה פנימה והחוצה או זה פשוט מגש החוצה מגש הארכה מלאה. בחן את מה שאתה צריך לאחסן כדי להבין את ההתאמה הטובה ביותר עבור המטבח שלך.
 14. אי מטבח. בהחלט תוספת יעילה ביותר למטבח יעיל, בתנאי שיש לך את המרחב עבור זה.
 15. להתפטר מדברים ישנים במטבח שתופסים מקום ואין בהם שימוש, ייתן הרגשה של מטבח פתוח יותר ונעים יותר ואולי זה הזמן לזרוק או לתרום כלים ומוצרים שכבר יצאו מכלל שימוש.

Chepettoסקירה מלאה לשדרוג המטבח שלכם

Related Posts

שדרוג מטבחים

שדרוג מטבחים קיימים

שדרוג מטבחים קיימים ייתכן שחלקכם חושבים כעת, בינכם לבין עצמכם כמובן, שהרעיון הזה כבר עלה בראשכם לא פעם ולא פעמיים אך טרם יצא לפועל. ובכן, ידידים יקרים, אנחנו כאן בשביל להגשים את החלום הזה ולהפוך מחשבה למציאות. בהחלפת דלתות מטבח, המטבח שלכם ישודרג ויקבל תפנית כזו עד שאתם בעצמכם לא תכירו אותו. היפה שבכל הסיפור הוא

שדרוג מטבחים

ארונות מטבח

ארונות מטבח תוכלו להתרשם בגלריה מעל ולראות מטבחים ששודרגו ללקוחות מרוצים. הסגנונות כל כך רבים והביטוי שונה לגמרי מאחד לשני כך שמאגר האפשרויות הוא אינסופי. אם במטבח לבן ואסטטי חשקה נפשכם – ישנם עשרות דרכים לעצב אותו. אם ישנו צבע אהוב שמבטא את תשוקתכם לחידוש יותר מכל – הוא יכול להשתלב באלף ואחת וארסיות בתוך ארונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *