Blog Post

שדרוג מטבחים קיימים

No comments

שדרוג מטבחים קיימים

ייתכן שחלקכם חושבים כעת, בינכם לבין עצמכם כמובן, שהרעיון הזה כבר עלה בראשכם לא פעם ולא פעמיים אך טרם יצא לפועל. ובכן, ידידים יקרים, אנחנו כאן בשביל להגשים את החלום הזה ולהפוך מחשבה למציאות. בהחלפת דלתות מטבח, המטבח שלכם ישודרג ויקבל תפנית כזו עד שאתם בעצמכם לא תכירו אותו. היפה שבכל הסיפור הוא שהטעם שלכם הוא הקובע והסגנון שלכם הוא שייתן את הטון. אם תרצו לבחור בעיצוב מטבח כפרי עמוס עץ רענן, באי המרכזי המיועד למטרה זו ממש אנחנו נמצא את הדלתות שיבטאו זאת. אם בעיצוב מטבח אנגלי חשקה נפשכם, כדי לבטא את מיטב מסורת שתיית התה והכנת כריכוני המלפפונים הזכורים לטוב מהרומנים שכה אהבנו – הדלת הרצויה תסופק לכם גם לכך. 

כשהמבנה בשלמותו

אתם חוסכים כאן את עלויות העיצוב הפנימי, את עלויות החומר וכמובן את עלויות וזמן העבודה שהיו נדרשים עבור מבנה של החלפת המטבח בשלמותו. אתם מסתפקים רק בהחלפת דלתות מטבח, אם מטעמי תקציב ואם מכיוון שהמטבח בכללותו עובד כמו שצריך, וכל מה שצריך הוא "מתיחת פנים" קלה מבחוץ. על ידי החלפת הדלתות אתם מקבלים בחזרה את כל הטוב שבמטבח שלכם כפי שהיה בימי נעוריו, פלוס תוספת של טאצ' אישי לבחירתכם בעיצוב ובצבע.

המטבח

מעבר לעלות הנמוכה, יש גם מקרים רבים בהם הצורך להחלפת הדלתות הוא צורך בריענון של הטעם האישי, או חלק משיפוץ הבית ולא בעיה במטבח עצמו. אם המטבח הקיים הוא איכותי ותקין מבחינת הארגון שלו, אם הוא אהוב ומוכר ואתם אוהבים את העיצוב שלו כמות שהוא…אם כל מה שאתם רוצים בעצם זה רק שינוי לעיצוב אופנתי יותר או צבע חדש במטבח ישן ואהוב – כאן נכנסת החלפת דלתות המטבח שלכם כאופציה מועדפת. זהו הפתרון המעולה והמתאים ביותר עבורכם מאחר וכך תוכלו להנות מאותה איכות וארגון ממנה נהנתם תמיד במטבח המוכר והטוב ויחדעם זאת לשלב עיצוב חדש או צבע מרענן בדלתות המטבח כדי לשנות את כל הקונספט הויזואלי למשהו יותר עדכני המתאים לכם היום, וזאת מבלי הצורך להחליף את כל המטבח כולו.

זול – רבע מחיר ממטבח חדש.

מחיר החלפת דלתות המטבח זול בהרבה מהחלפת המטבח כולו. אתם בעצם שמים חזית יפה על מצב קיים. המטבח שלכם יכול להמשיך לשרת אתכם כמו שהוא – זו רק האסתטיקה שמפריעה לעין. החלפת דלתות מטפלת במטבחים שלא זקוקים לפתרונות לוגיסטיים פנימיים אלא בעיקר לשינוי מראה ושימור של נעימות ויזואלית לעין המשתמש בחדר החביב הזה. על ידי שינוי קטן, בעלות נמוכה יחסית אתם מקבלים לוק מדהים ומרשים וחוסכים כל כך הרבה זמן עבודה ועלויות עיצוב. הקונספט יכול להיות של כל סגנון מטבח בו תבחרו אבל המחיר יהיה מינימאלי ביחס להחלפת מטבח שלם.

יצירתיות

בנוסף לעלות הנמוכה ולרענון יש לכם את החופש! החופש לעצב לפי ראות עינכם את המטבח החדש שלכם ללא צורך להיות כבולים להכתבות של קטלוג מובנה. ללא צורך להחליט על קונספט הדורש מכם שינויים או תקציב גדולים מדי. ללא מחויבות לטעם של מישהו אחר אלא רק שלכם. ברגע שתחליטו שאתם מחליפים את דלתות המטבח שלכם אתם חופשיים לבחור ממאגר ענק, כמעט אינסופי של דלתות מטבח המתאים את עצמו בדיוק לטעם האישי שלכם ולאופי עיצובי אותו אתם בוחרים לתת למטבח המתחדש שלכם.

שדרוג מטבחים וחזיתות מטבחים.

להרשמה למבצע  מטבח ברבע מחיר לחצו – שדרוג מטבחים .

 

Chepettoשדרוג מטבחים קיימים

Related Posts

שדרוג מטבחים

ארונות מטבח

ארונות מטבח תוכלו להתרשם בגלריה מעל ולראות מטבחים ששודרגו ללקוחות מרוצים. הסגנונות כל כך רבים והביטוי שונה לגמרי מאחד לשני כך שמאגר האפשרויות הוא אינסופי. אם במטבח לבן ואסטטי חשקה נפשכם – ישנם עשרות דרכים לעצב אותו. אם ישנו צבע אהוב שמבטא את תשוקתכם לחידוש יותר מכל – הוא יכול להשתלב באלף ואחת וארסיות בתוך ארונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *